מבצע!!! בהשכרת מתנפח,
ערכת משחקים חווייתית למשך האירוע
ב 20 ₪ בלבד
התקשרו עכשיו:

050-680-1775

Articles

יום הולדת הוא יום שמחה להורים ולילדים; שמחה שבה רוצים לשתף אורחים, ולספק לכולם חוייה כייפית ועשירה.

ילדים הם ילדים, הם אוהבים לרוץ, אוהבים להשתולל, ובאופן כללי להוציא הרבה אנרגיה. מתקנים מתנפחים יביאו עד אליהם פעילות אתגרית פיזית ומשחררת, שבה הילדים יהנו מכל רגע.

מומחים מסכימים כי השימוש במשחקים ואטרקציות כמו מתנפחים, יכול להעשיר כישורים מוטוריים ופסיכולוגיים של הילדים. המתנפחים מאפשרים לילדים לשחק בסביבה מדומה ובטוחה. הם מאפשרים הרבה פעילות גופנית המשפרת את מערכת השלד והשרירים, ומשפרת גם את גמישות הילדים ואת היציבה, ובנוסף תורמת לשיפור סיבולת לב ריאה. הקפיצה לכשעצמה משפרת את שיווי המשקל ואת הקורדינציה. בנוסף, המשחק במתקן המתנפח מתבצע לרוב בקבוצה, ופעילות זו תורמת ומחזקת תחושת ביטחון ותורמת ליצירת קשרים חברתיים.

מחקרים הוכיחו שילדים שנמצאים בתנועה, הם ילדים בריאים יותר. חילוף החומרים אצלם טוב יותר, משקל גופם תקין יותר ומבנה השלד חזק יותר. פעילות גופנית חשובה לילדים, היא מקנה להם חוזק, גמישות ונטייה להיפצע פחות מאחרים. מחקרים הראו עוד שלילדים העוסקים בפעילות גופנית קל יותר להירדם בלילה, והם ישנים טוב יותר.

המתנפחים הם דרך מצויינת לאפשר לילדים, בכל הגילאים, פעילות מסודרת. אטרקציה המושכת את כל הילדים לפעילות גופנית, פעילות שיכולה להפעיל אותם למשך כל האירוע מבלי שישתעממו.

המתקן המתנפח הוא מתקן שעם ניפוחו מתגלה צעצוע, משחק כייפי לילדים.

המתנפח הוא תוספת מהנה למסיבת יום הולדת של הילד או לפעילות קבוצתית אחרת.

מתקן מתנפח הוא דרך מצויינת לפעילות מסודרת ומהנה לקשת רחבה של גילאים.מאחלים ארוע מהנה,

טיפי טופ