מבצע!!! בהשכרת מתנפח,
ערכת משחקים חווייתית למשך האירוע
ב 20 ₪ בלבד
התקשרו עכשיו:

050-680-1775

Articles

ברוכים הבאים לטיפי טופ. 

אם אתם כאן, כנראה שאתם מחפשים מתנפחים להשכרה לאירוע מיוחד.  אולי מסיבת יום הולדת לאחד מהילדים שלכם, או שאתם מתכננים אירוע גדול יותר. לא משנה מהו האירוע, אנחנו נהפוך לחלק מ"צוות" ונסייע לכם להפוך את המסיבה או האירוע להצלחה מסחררת. אם אתם פונים אלינו כדי שנספק לכם מתנפח, אנחנו יודעים שאתם מן הסתם סומכים עלינו, ואנחנו נגמול על אמון זה, על ידי אספקת מתנפחים בסטנדרט גבוה. מתנפחים חמודים וצבעוניים, אשר יהפכו את האירוע שלכם להצלחה.

בתכנון מסיבת יום ההולדת יש לקחת בחשבון, את אורך המסיבה ואת הפעילות שתתנהל לאורכה. לילדים יש נטיה לחפש פעילויות ואתגרים בלי הרף; יש צורך ליצור עבורם סביבה פעילה ומעניינת כל הזמן, על מנת שלא יווצר שיעמום, או מצב של חוסר שליטה באירוע. לכם ההורים יש משימה לא קלה, אבל ע"י תוספת של ערכת משחקים להפעלות ותחרויות תוכלו לבנות לילדים עניין ואקשן.

אנחנו מציעים לכם בחירה בערכת משחקים, שאותה תוכלו להרכיב כראות עיניכם. מכאן הדרך קלה. הציבו תחנות כמספר המשחקים שבחרתם, חלקו את הילדים לקבוצות - והנה לכם משחקי ספורט תחרותיים ואתגריים. החוויה תהיה גדולה כאשר הילדים שותפים לבחירת הערכה, ואתם ההורים שותפים פעילים לאורך המשחקים.

משחקים בקבוצות יוצרים אוירה של גיבוש חברתי וליכוד. ילדים אוהבים משחקי תחרות, אתגר ושליטה בגופם. המשחקים מספקים להם ביטחון ואפשרות של ביטוי עצמי.

את המשחקים תוכלו לפזר גם בתפזורת על פני השטח, הילדים ידעו להפיק את ההנאה מכל אחד מהמשחקים בדרכם הם. בכל ערכה שתבחרו, תוכלו לגוון ולהחליט באיזו דרך תרצו שהאירוע יתנהל.

מאחלים ארוע מהנה,

טיפי טופ